مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت بودجه ريزي بر مبناي عملكرد - 44 اسلاید

پاورپوینت بودجه ريزي بر مبناي عملكرد - 44 اسلاید

پاورپوینت بودجه ريزي بر مبناي عملكرد

پاورپوینت بودجه ريزي بر مبناي عملكرد

پاورپوینت بودجه ريزي بر مبناي عملكرد

پاورپوینت بودجه ريزي بر مبناي عملكرد

 

این فایل تایید کیفی شده، نیاز شما را کاملا رفع می کند و در زیر قسمتهایی از آن را مشاهده می کنید:

- دربودجه ریزی متداول يا سنتی اعتبارات سازمان  به تفکيک فصول و مواد هزينه مشخص می گردد. به تعبير ديگر توجه عمده روی منابع و درون داد (Input) است.

- در اين روش بودجه ريزی نوع و ماهيت هزينه ها نشان داده می شود ولی مشخص نمی گردد که هر هزينه برای کدام هدف و منظور ، اجرای کدام برنامه،ارائه چه محصولات و خدماتی وياانجام چه فعاليتی پرداخت می شود.پاورپوینت بودجه ريزي بر مبناي عملكرد

- دلايل استفاده از این روش سادگی و توانايي کنترل هزينه ها در مقايسه با سالهای قبل و مشخص کردن اقلام داده های هزينه بر است.

بودجه برنامهاي بودجه ای است که در آن اعتبارات بر حسب وظايف, برنامه ها و فعاليتهايي که سازمان برای نيل به اهداف خود بايد انجام دهد، پيش بينی شده باشد. به عبارت ديگر،در بودجه برنامه ای مشخص می شود که سازمان در سال اجرای بودجه اولا دارای چه اهداف, وظايف و مقاصد مصوب می باشد، ثانيا برای نيل به اهداف و مقاصد مذکور بايد کدام برنامه ها، عمليات و فعاليتهايي را با چه ميزان اعتبارات انجام دهد.

 پاورپوینت بودجه ريزي بر مبناي عملكرد

—بودجه ريزي عملیاتی یا بودجه ریزی بر مبنای عملکرد نظامی است كه اعتبارات تخصيص يافته را به نتايج قابل سنجش مرتبط مي سازد .
—در این نظام پیش بینی بودجه و تخصیص آن بر مبنای منابع و امکانات مورد نیاز برای انجام فعالیتها و اقدامات لازم  جهت تولید و ارائه محصولات و خدمات سازمان در راستای تحقق اهداف و برنامه های میان مدت و حتی بلند مدت آن است.
—در این نظام هزينه های اجرای عمليات ، محصولات و خدمات و تحقق هدفها و برنامه ها با استفاده از روشهای علمی مانند هزينه يابی بر مبنای فعاليت (Activity Based Costing) محاسبه و اندازه گيری می شود.

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت بودجه ريزي بر مبناي عملكرد است؛

برای دانلود کل پاورپوینت بودجه ريزي بر مبناي عملكرد از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 20,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file73_2097400_4151.zip518.7k