مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت حسابداری چیست - 13 اسلاید

پاورپوینت حسابداری چیست - 13 اسلاید

پاورپوینت حسابداری چیست

پاورپوینت حسابداری چیست

پاورپوینت حسابداری چیست

پاورپوینت حسابداری چیست

پاورپوینت حسابداری چیست

—فهرست :
—مقدمه
—تعاریف حسابداری در غرب
—حسابداری به عنوان یک ایدئولوژی درغرب
—حسابداری به عنوان زبان تجارت
—حسابداری به عنوان تاریخچه مالی واحد گزارشگر
—حسابداری به عنوان مبنای اندازه گیری ارزش اقتصادی
—حسابداری به عنوان یک سیستم رسمی اطلاعات مالی
—حسابداری به عنوان متاعی اقتصادی

پاورپوینت حسابداری چیست

پاورپوینت حسابداری چیست

تفسیرهای متفاوت هر دانشی ازجمله حسابداری همواره درسایه نظریه ها و قوانین علمی صورت می گیرد. پس بدون داشتن یک نظریه نمی توان از حسابداری تفسیری ارائه داد.

ازقرن های گذشته تا150یا200سال قبل حسابداری به عنوان یک عمل تجربی شناخته می شد.پدیده  خرید،فروش و اجاره که توسط تجار یا صنعت گران انجام می شد، حسابداران صفات مشترک آن هارا تمیز داده و عمل یکسان یا نسبتاً یکسانی را درنگهداری حساب آنها به کار می گرفتند. به این ترتیب جامعه نیز بهای علمی لازم را به حسابداری به عنوان یک دانش نمی داد.

پاورپوینت حسابداری چیست

 

پاورپوینت حسابداری چیست

 

با بزرگ تر شدن واحدهای اقتصادی دامنه فعایت گسترده تر شد. رویداد های اقتصادی روز به روز جدید می شدند.تجارت و صنعت فراتر از مرزها رفت و سرمایه گذاری از حالت سنتی خود جداشد. به این ترتیب، امکان اینکه تجربه یک فرد و یا گروهی از افراد دریک کشور بتواند پاسخگوی سوالات متعدد باشد وجود نداشت. باید شیوه های نگرش به مسائل حسابداری و پیدا کردن راه حل متحول می شد.

حسابدارن برای پیدا کردن رویه های یکسان و مورد قبول اکثریت، اقدام به تشکیل انجمن حرفه ای کردند. به مرور زمان با بزرگ تر شدن اقتصاد، انجمن ها نیز بزرگ و بزرگ تر شدند.

از این رو، حسابداری به آرامی، بدون ایجاد تنش و بدون تحریک زیاد سایر دانش های مرتبط، راه حل مسائل را به طریق علمی دنبال کرد. یعنی نظریه پردازی شروع شد.نظریه هایی که رویه های روز را توجیه کند و پیش بینی کند حسابداری درآینده برای رویدادهای خاص چگونه عمل خواهد کرد و به آرامی به دانشگاه راه یافت.

ورود رشته حسابداری به دانشگاه، تشکیل انجمن های متعدد در کشورهای مختلف، نگاه جامعه و خود حسابداران را به حسابداری دگرگون کردد.یکی از انتظارات به جا، تدوین تعریفی از حسابداری بود. انتظار آن بود که سئوال حسابداری چیست یک و یا حداقل چند پاسخ یکسان داشته باشد و هرفرد از نگاه خودش حسابداری را شرح ندهد.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
hesabdari_chist_2114657_2580.zip210.6k